7:1
(3:0, 2:1, 2:0)

Mladší dorost B si snadno poradil s oslabenou Českou Třebovou

20.01.2018 / Tomáš Lysý

Zápas nadstavby Regionální ligy mladšího dorostu mezi Duklou a Českou Třebovou byl jasnou záležitostí. Po první třetině vedli domácí již 3:0, když se postupně prosadil Patrik Augusta, Šimon Zdarsa a Martin Pigl. Na začátku druhé třetiny sice hosté jedním gólem snížili, ale Jihlava ještě v téže minutě reagovala trefou Davida Michalčuka a následně se prosadil Marek Melenovský mladší. I třetí třetina byla jasně v režii Jihlavy. Dvakrát se totiž prosadil Marián Havel a červenožlutí tak vyhráli vysoko 7:1.
20.01.2018 14:45, Regionální liga mladšího dorostu - 24. kolo

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Nosek, Mikeš, Dúška, Vranka, Broža - Polodna, Melenovský, Pigl - Machovský, Augusta, Štorek - Michalčuk, Havel, Zdarsa
7

Česká Třebová

Kaplan - Koutecký, Hrčka, Havránek, Novotný - Stolín, Hošpes, Kolář, Palán, Švub, Ruda
1
Branky a nahrávky: 8. Augusta, 15. Zdarsa (Michalčuk), 20. Pigl (Mikeš, Melenovský), 23. Michalčuk (Zdarsa, Havel), 27. Melenovský (Polodna), 49. Havel (Adam, Michalčuk). 54. Havel (Zdarsa, Michalčuk) - 23. Stolín (Ruda). Rozhodčí: . Vyloučení: 3:6, navíc Machovský (JIH) - Palán (CET) 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 53. Střely na branku: 38:22. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 7:1.