Neuvěřitelné. Junioři ve třetí třetině srovnali manko 3:7 a poté vyhráli v prodloužení

23.01.2018 / Tomáš Lysý

Tohle se jen tak nevidí. Dohrávané utkání DHL extraligy juniorů mezi Duklou a Kometou se převrhlo v obří přestřelku. Jihlava vedla ve čtvrté minutě po trefách Dominika Adama a Aleše Heinricha, nicméně Kometa během chvilky v patnácté minutě srovnala. Červenožlutí šli ale do kabin s vedením zásluhou Lukáše Jindry. Ve druhé třetině se děly věci. Kometa v přesilovce srovnala, po polovině zápasu šla do vedení a po pětiminutovém trestu Aleše Heinricha dala další dva góly. Když zkraje třetí třetiny vsítili Brňané v téže početní výhodě sedmý gól, nevsadil by si na Duklu vůbec nikdo. Jenže domácí nepříznivý stav 3:7 srovnali. Nastartovala je trefa Adama Hrbatého a ve 48. minutě prohrávali po gólech Tomáše Mejzlíka a Joshe Wallera už jen o jednu branku. 24 vteřin před koncem navíc vyrovnal Slavomír Kadleček a neskutečný obrat dokončil v prodloužení Aleš Krtek - 8:7 pr.