3:4
(0:3, 3:0, 0:1)

Zápas tří odlišných třetin ve Strakonicích vyhrála nakonec Dukla

14.03.2018 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina zápasu Regionální ligy mladšího dorostu vyšla Dukle na jedničku. Na začátku pochytal Marek Pavlas dva nájezdy domácích a Jihlava naopak dvakrát udeřila, když se dvakrát prosadil David Polodna. Ve čtrnácté minutě se navíc přesně trefil i Dominik Mlejnek a do druhé třetiny šli hosté s tříbrankovým náskokem. Jenže mladší dorostenci ve druhé části zcela přestali hrát a zaslouženě třikrát inkasovali. Po výrazné přestávkové bouři v kabině se hra jako mávnutím kouzelného proutku zlepšila a výsledkem byl vítězný gól, který v čase 53:44 trefil kapitán Marek Melenovský - 4:3 pro Jihlavu.
14.03.2018 17:00, Regionální liga mladšího dorostu - 21. kolo

HC Strakonice

Bezpalec (4. Kováč) - Tuháček, Koryťák, Balvín, Kabele, Vaněček, Krejčí - Andrle, Kříž, Beníšek, Valdman, Kopenec, Rendl, Braun, Kopecký, Honsa, Časta, Široký
3

HC Dukla Jihlava B

Pavlas - Adam, Matějíček, Poledna, Nosek, Mikeš, Růžička - Polodna, Melenovský, Pavelec - Buzek, Mlejnek, Štorek - Bína, Michalčuk
4
Branky a nahrávky: 26. Andrle, 32. Kopenec (Andrle), 36. Honsa - 1. Polodna (Pavelec), 4. Polodna (Nosek), 14. Mlejnek, 54. Melenovský (Pavelec). Rozhodčí: Šperl - Častoral, Diviš. Vyloučení: 4:3. Bez využití. V oslabení: 1:1. Diváci: 52. Střely na branku: 13:25. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.