2:7
(1:0, 1:5, 0:2)

Mladší dorost si v posledním utkání sezony s chutí zastřílel

15.03.2018 / Tomáš Lysý

Mladší dorostenci se téměř polovinu svého posledního zápasu sezony trápili se sestupujícími Letňany. Od čtvrté minuty prohrávali a když zkraje druhé třetiny vyrovnal Marián Havel, šli Letci před polovinou zápasu znovu do vedení. Ale ne na dlouho. Mezi 30.-40. minutou se dvakrát trefil Šimon Zdarsa, po jedné brance přidali Patrik Čermák a Petr Brož. Ve třetím dějství Dukla pojistila tři body přesnými zásahy Matěje Kravce a Davida Polodny a zvítězila 7:2. V konečném účtování letošní sezony obsadila Jihlava dvacáté místo.
15.03.2018 15:00, ELIOD extraliga mladšího dorostu - 38. kolo

HC Letci Letňany

Liemann (30. Hnízdil) – Stránský, Horáček, Klatt, Bucek, Vrkoč – Stupka, Pětník, Zrcek, Hlaváč, Škarda, Tůma
2

Krejčí (30. Pavlas) – Mikeš, Kratochvíl, Sapík, Moravec, Winkler – Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Havel, Kochrda, Polodna, Čermák, Pavelec
7
Branky a nahrávky: 4. Tůma (Pětník), 28. Stupka (Klatt, Vrkoč) – 21. Havel (Brož), 30. Zdarsa (Havel, Čermák), 34. Čermák (Polodna), 37. Zdarsa (Kochrda), 40. Brož (Polodna, Machovský), 45. Kravec (Augusta), 58. Polodna (Pavelec, Moravec). Rozhodčí: Micka – Krátký, Juránek. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 15. Střely na branku: 35:21. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:7.