3:11
(0:6, 1:3, 2:2)

Mladší žáci rozhodli o výhře v Brně během první třetiny

03.03.2018 / Jaroslav Wollmann

V sobotu 3. března cestovali svěřenci Martina Pykala do Brna, kde na ně čekal Warrior. Hosté vstoupili do utkání dobře, po první třetině vedli 6:0. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci tři branky. Desítku branek poté dovršili v poslední třetině, která skončila nerozhodně 2:2. Dukla vyhrála v Brně vysoko 11:3. Tři body za dva góly a asistenci si v zápase připsal Jaroslav Hejda.
03.03.2018, Liga mladších žáků "C" - 28. kolo

HCM Warriors Brno

Putna (11. Kostečka, 21. Putna, 30. Kostečka, 41. Putna, 51. Kostečka) - Kos, Vítek, Kutý, Procházka, Kadaňka, Lička, Drasal - Červenka, Hrazdíra, Kostlán, Řežucha, Slezáček, Bílý
3

Račan (30. Štěbeták) - Löffler, Dvořák, Jungwirth, Pražák, Sapík, Ošmera - Křížek, Macek, Chlubna, Habermann, Vojáček, Hejda, Váňa, Bambula
11
Branky a nahrávky: 31. Červenka (Kadaňka), 46. Bílý (Slezáček, Kadaňka), 56. Červenka - 2. Habermann (Vojáček), 2. Hejda, 11. Chlubna (Dvořák), 14. Bambula (Hejda, Chlubna), 15. Macek (Křížek), 16. Sapík (Habermann), 27. Macek (Chlubna), 29. Habermann (Ošmera), 32. Löffler, 45. Křížek (Macek, Löffler), 48. Hejda (Bambula). Vyloučení: 5:2. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Průběh utkání: 0:8, 1:8, 1:10, 2:10, 2:11, 3:11.