Dukla prohrála se Žďárem a porazila Tábor

22.08.2015 / Zdeněk Drla, Tomáš Lysý

První hrací den VI. ročníku Memoriálu Jaroslava Pitnera naznačil, jak by mohla vypadat konečná tabulka. Odehráno bylo pět z deseti plánovaných utkání. Zatím suverénně si vedou mladší dorostenci Zlína, kteří Hvězdě a Táboru nadělili deset resp. jedenáct gólů. Mladíci Dukly Jihlava nezvládli těsně ranní utkání se Žďárem nad Sázavou, odpoledne pak rozstříleli Tábor.

Výsledky prvního dne Memoriálu Jaroslava Pitnera

HC Dukla Jihlava - SKLH Žďár nad Sázavou 1:2

Branky a asistence: 11. Vala (Svoboda, Sapík) - 19. Nedomlel (Brejcha), 32. Hromádka (Tobiáš). Rozhodčí: Ryšavý V. - Havelka, Mejzlík. Vyloučení: 1:1. Bez využití. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 28:13. Průběh utkání: 1:0, 1:2. Třetiny: 1:0, 0:1, 0:1.

HC Dukla Jihlava:
Juřička - Trávník, Rusňák, Rašín, Marek, Mareček, Sapík - Vala, Najman, Musil - Filip, Kardoš, Brož - Zadražil, Svoboda, Kohout

SKLH Žďár nad Sázavou: Jambor, Nečas, Muška - Trejbal, Primozić, Křehlík, Jindra, Hromádka, Šerejch, Melichar, Šutera, T. Pachl, Pytlík, Junek, Brejcha, Nedomlel, Z. Pachl, Čermák, Prokop, Poul, Myška, Kukla, Tobiáš

HC Dukla Jihlava - HC Tábor 8:1

Branky a nahrávky: 5. Juda (Úlovec), 7. Úlovec (Juda), 8. Svoboda, 9. Daňhel (Úlovec, Juda), 13. Filip (Brož, Marek), 18. Brož (Marek), 22. Daňhel (Zadina), 43. Juda (Úlovec) - 17. Domin (Malý). Rozhodčí: Paur - Čurilla, Suchý. Vyloučení: 9:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 50:11. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 8:1. Třetiny: 5:0, 2:1, 1:0.

Lepeška - Rašín, Marek, Mareček, Sapík, Zadina, PIskač - Filip, Kardoš, Brož - Zadražil, Svoboda, Kohout - Juda, Daňhel, Úlovec

HC Tábor: Baloun, Bartoň - Šafář, Hubata, Čížek, Volčík, Šedivý, Smola, Pánek, Štekr - Komma, Masopust, Bednář, Domin, Petřík, Malý, Přívozník, Barda, Knobloch, Adamec, Čamrda, Harazim, Lang, Himpan, Kratochvíl

Ostatní výsledky

PSG Zlín - HC Hvězda Praha 10:1

Branky a nahrávky: 45. Cikhart (Klepáček) - 4. Dobiáš (Sedláček), 10. Dobiáš (Pröschl), 12. Světlík (Dobiáš), 16. Pröschl (Sedláček), 20. Dobiáš, 31. Dobiáš, 32. Luža (Kristek), 34. Hradil (Dobiáš), 36. Dobiáš (Janošek), 44. Suhrada (Nesrsta). Rozhodčí: Paur - Čurilla, Suchý. Vyloučení: 7:8, navíc Škarle (HVE) a Luža (ZLN) 5 min. + do konce utkání. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:10, 1:10. Třetiny: 0:3, 0:2, 1:5.

SKLH Žďár nad Sázavou - HC Hvězda Praha 0:1

Branka: 22. Klepáček. Rozhodčí: V. Ryšavý - Zajíc, Čurilla. Vyloučení: 1:6. Bez využití. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:1, 0:0.

PSG Zlín - HC Tábor 11:1

Branky a nahrávky: 3. Pröschl (Sebera), 10. Dobiáš (Hamrlík), 12. Pröschl (Dobiáš), 14. Mynář (Suhrada), 18. Suhrada, 18. Dobiáš (Světlík), 28. Sedláček (Pröschl), 30. Suhrada (Janošek), 38. Dluhoš, 39. Janošek, 44. Sedláček (Pröschl). Rozhodčí: V. Ryšavý - Čurilla, Havelka. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 2:0. Průběh utkání: 10:0, 10:1, 11:1. Třetiny: 4:0, 4:0, 3:1.

1. PSG Zlín         2  2  0  0  0  20: 1  6
2. HC Dukla Jihlava 2  1  0  0  1   9: 3  3
3. SKLH Žďár n.Sáz. 2  1  0  0  1   2: 2  3
4. HC Hvězda Praha  2  1  0  0  1   2:10  3
5. HC Tábor         2  0  0  0  2  19: 2  0

Neděle 23. srpna 2015
HC Hvězda Praha - HC Dukla Jihlava (7:30)
PSG Zlín - SKLH Žďár nad Sázavou (9:30)
HC Tábor - HC Hvězda Praha (11:30)
HC Dukla Jihlava - PSG Zlín (13:30)
HC Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou (15:30)

Turnaj je určen pro kategorii mladšího dorostu, tedy hráče ročníku narození 2000, 2001 a mladší.