6:4
(1:1, 1:2, 4:1)

Koncert Matouše Menšíka. Pěti góly a asistencí skolil Přerov

24.09.2016

Ve třetím utkání ligy starších žáků změřila Dukla síly doma s Přerovem. Jihlavu poslal do vedení ve třinácté minutě Matouš Menšík, hosté v závěru třetiny srovnali. V polovině utkání domácí opět vedli, trefil se David Polodna, jenže Zubři na konci druhé dvacetiminutovky dvěma slepenými góly otočili stav. Ve třetí části ale začal úřadovat Matouš Menšík. V rozmezí čtyř a půl minuty skóroval hned třikrát a když Přerov v závěru snížil na rozdíl jedné branky, upravil jihlavský útočník svým pátým gólem na konečných 6:4.
24.09.2016, Liga starších žáků "A" - 3. kolo

Maláč (31. Novák) - Vranka, Chvátal, Moravec, Adam, Sapík, Broža - Menšík, Polodna, Mlejnek - Kravec, Pigl, Melenovský - Michalčuk, Zdarsa, Štorek
6

HC ZUBR Přerov

Suchánek - Holík, Urban, Kaprál, Nesvadba, Svozil - Ryšavý, Jobánek, Hradil, Martinec, Falta, Machalík, Choma
4
Branky a nahrávky: 13. Menšík (Pigl, Kravec), 31. Polodna (Menšík), 44. Menšík (Moravec), 47. Menšík (Polodna), 49. Menšík (Chvátal), 60. Menšík - 19. Jobánek (Ryšavý), 39. Svozil (Ryšavý), 40. Svozil (Ryšavý, Holík), 58. Choma (Jobánek). Rozhodčí: Paur - G. Havelka, Čurilla. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Střely na branku: 31:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3, 5:3, 5:4, 6:4.