Starší dorostenci jedou z dalekého vítkovického tripu s dvěma body

30.09.2016 / Tomáš Lysý

Starší dorostenci cestovali na led Vítkovic s cílem přerušit nepříznivé výsledky z posledních tří zápasů, kdy nezískali ani bod. Po bezgólové první třetině přišla úvodní změna stavu v pětadvacáté minutě, první gól v sezoně zaznamenal Tomáš Vala. Gólman Dukly Šťastný držel střelce Vítkovic na uzdě do 53. minuty, to domácí srovnali v pětiminutové početní výhodě. Jenže Jihlava se přesně 73 vteřin před koncem utkání dokázala dostat ve vlastním oslabení znovu do vedení zásluhou Dominika Adama a byla tak blíže třem bodům. Ovšem Vítkovice chybu napravily a ještě v téže přesilovce poslaly utkání do prodloužení. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, ve kterých jihlavský gólman Daniel Šťastný vychytal všechny čtyři domácí hráče a naopak Dominik Adam ve čtvrté sérii rozhodl - 2:3 po samostatných nájezdech.