Zásluhou poctivé defenzívní práce vrátila Dukla porážku Třinci, navíc poprvé v sezoně neinkasovala

30.09.2016 / Tomáš Lysý

Utkání pátého Třince a domácí Jihlavy v první třetině branku i přes několik příležitostí nepřineslo. Na první gól se tak čekalo až do poloviny osmadvacáté minuty, zblízka uspěl dorážkou David Čermák. Nejlepší střelec Dukly svůj další gól nedal, když neproměnil trestné střílení. Dukle to však moc vadit nemuselo, od modré úspěšně napřáhl Ladislav Pospíchal. Přes pokračující dobré zásahy gólmanů to vypadalo, že již do konce utkání další branka nepadne, když v závěru stvrdil domácí výhru Lukáš Anděl - 3:0. Velký podíl na jihlavských třech bodech má Jan Brož, který vychytal všechny střelecké pokusy hostí a zaslouženě bere první nulu v sezoně.