Starší dorost v hezké hokejové bitvě v závěru srovnal vedení Liberce a nakonec vyhrál v prodloužení

09.12.2016 / Tomáš Lysý

Úvodní třetina prvního kola nadstavbové části A vyšla lépe Liberci, který nejprve přestál jihlavskou aktivní hru a tři minuty před odchodem do šaten se dostal do vedení. Ve druhé třetině měla Dukla výraznou převahu, ovšem žádnou ze svých gólových šancí proměnit nedokázala a Tygři tak stále vedli o jednu branku. Třetí třetina už probíhala hodně vyrovnaně. Když se zdálo, že hosté už své „fotbalové“ vedení udrží, sami si usměrnili střelu kapitána Slavomíra Kadlečka do vlastní branky. Do prodloužení šla Jihlava s výhodou přesilové hry, kterou zužitkovala zásluhou Jiřího Slabého – 2:1 po prodloužení. Červenožlutí tak vstoupili do nadstavby vítězně a zapisují dvanáctou výhru v řadě.