6:2
(2:0, 1:2, 3:0)

Mladší žáci nepřipustili komplikace a porazili Warrior Brno

13.01.2017 / Tomáš Lysý

První třetina zápasu Ligy mladších žáků C vyšla lépe Jihlavě, která vedla o dva góly zásluhou Lukáše Koldy a využité přesilovce Patrika Bakuse. Ovšem Warrior Brno dokázal během tří minut druhé části hry srovnat, když se dvakrát prosadil z přesilové hry. Nedlouho před koncem prostředního dějství ale vrátil domácím vedení obránce Martin Matějíček a jeho trefa nakonec byla vítězná. V závěrečné třetině se totiž z gólu radovali Denis Jeletz, Andrej Fábry a Václav Kudrna, takže Dukla vyhrála 6:2 a letos stále neztratila ani bod.
13.01.2017 11:15, Liga mladších žáků "C" - 16. kolo

Tesař (31. Černý) - Matějíček, Pražák, Jeletz, Löffler, Doskočil, Vandas - Fábry, Kudrna, Peš - Novák, Bakus, Kolda - Chlubna, Habermann, Štos
6

HCM Warriors Brno

Frgál - Kolečkář, Raušer, Balabán, Stávek, Apostolidis, Jindra, Dvořák, Brokeš, Röss, Radkovský, Ryšánek
2
Branky a nahrávky: 12. Kolda (Bakus), 15. Bakus (Kolda), 37. Matějíček (Bakus), 53. Jeletz (Löffler, Kolda), 58. Fábry (Peš, Kudrna), 58. Kudrna (Jeletz) - 22. Kolečkář (Balabán), 24. Radkovský. Rozhodčí: Mareček, Kouba. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 35. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 6:2.