Junioři v závěru přetlačili Vítkovice a ve vyrovnané tabulce získali důležité vítězství

20.01.2017 / Tomáš Lysý

Jihlavští junioři hráli po čtyřech venkovních utkáních, ze kterých vytěžili pět bodů, opět doma a do zápasu proti Vítkovicím vlétli, jak se sluší a patří. Již v čase 2:22 vedli o dvě branky, když se prosadil Dominik Adam s Alešem Heinrichem. A to navíc Dukla spoustu šancí první třetiny nevyužila. Zkraje druhého dějství sice hosté snížili, ovšem tři a půl minuty před odchodem do šaten vrátil Jihlavě vedení Pavel Hendrych. Slezanům se podařilo vyrovnat ve třetí třetině, kdy se během dvou minut prosadili dvakrát, ale Jihlava přece jen dotáhla zápas k výhře, když sedm minut před koncem rozhodl její kapitán Richard Peschout. Důležité tři body tak zůstaly doma - 4:3.