6:4
(2:1, 3:2, 1:1)

Starší žáci prohráli v Kometě a na Přerov již ztrácí tři body

04.02.2017 / Tomáš Lysý

Starším žákům nevyšel zápas na ledě Komety. Dukla se sice dostala ve třinácté minutě do vedení díky Matěji Kravcovi, ale Brno ještě do přestávky otočilo stav, navíc na začátku druhé třetiny vedli domácí o dva góly. Matouš Menšík vzápětí vstřelil kontaktní branku, jenže Kometa na to reagovala dalšími dvěma góly. Špetku naděje vykřesal Dukle těsně před druhou sirénou obránce Ondřej Broža a poté snížil na 4:5 svým dalším zářezem Matouš Menšík, ovšem více již červenožlutí nestihli a v závěru domácí přidali pojistku na 6:4. Jihlava tak ztrácí na Přerov již tři body a při dvoubodovém systému se jí komplikuje boj o republikové mistrovství, jelikož na něj postoupí jen vítězové pěti skupin.
04.02.2017, Liga starších žáků "A" - 22. kolo

Bizoň - Němec, Řehák, Holcman, Hanák, Milotinský - Kos, Vyroubal, Brabenec, Sedláček, Masař, Harmim, Vrzal, Mišiak, Pařízek, Veselý, Fajmon
6

Maláč - Chvátal, Vranka, Moravec, Adam, Broža - Menšík, Polodna, Kravec - Štorek, Melenovský, Pigl - Mlejnek
4
Branky a nahrávky: 17. Brabenec (Kos, Vyroubal), 19. Masař (Sedláček), 21. Vyroubal (Kos, Vrzal), 36. Vyroubal (Kos, Brabenec), 39. Kos, 58. Brabenec (Kos, Němec) - 13. Kravec (Menšík), 31. Menšík, 39. Broža, 45. Menšík. Rozhodčí: Lerch - Kozák, Pospíšil. Vyloučení: 5:7, navíc Chvátal (JIH) 10 min. OT. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 24:28. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:4, 6:4.