2:4
(1:0, 0:3, 1:1)

Starší žáci otočili zápas na Warrioru a bojují o postup na mistrovství ČR

11.02.2017 / Tomáš Lysý

Starší žáci věděli, že po porážce od Komety si již nemohou dovolit další zaváhání, pokud se chtějí dostat na závěrečný turnaj o mistra ČR. Na ledě jiného brněnského týmu, Warrioru, ale v první třetině jednou inkasovali a prohrávali. 65 vteřin po začátku druhého dějství ale zavelel k obratu Šimon Báťa, na kterého rychle navázal Ondřej Broža a těsně před přestávkou Dominik Mlejnek. Jeho gól se nakonec ukázal jako vítězný. Ačkoliv domácí snížili, Marek Melenovský ihned vrátil Dukle náskok dvou branek a nakonec i uzavřel skóre ve prospěch 4:2 pro svůj tým. V sobotu 18. února navíc Jihlava vyhrála na ledě svého úhlavního rivala z Přerova 7:2 a na Zubry ztrácí čtyři kola před koncem už pouze bod! O dramatický finiš Ligy starších žáků je tak zaděláno, protože na mistrovství republiky postoupí jen vítězové všech pěti skupin.
11.02.2017, Liga starších žáků "A" - 23. kolo

HCM Warriors Brno

Geidl - Kala, Přezvinský, Denk, Horvath, Kuchař, Heinrich, Mahdal, Korčián, Harašek, Zelinka, Maštalíř, Čaněk, Kareš
2

Novák - Broža, Vranka, Moravec, Sapík - Polodna, Melenovský, Štorek - Adam, Báťa, Mlejnek - Bína
4
Branky a nahrávky: 14. Denk (Horvath, Kuchař), 45. Harašek (Korčián, Horvath) - 22. Báťa (Adam), 23. Broža (Bína), 40. Mlejnek (Adam, Báťa), 47. Melenovský (Polodna). Rozhodčí: Chocholouš - Čelechovský, Rexha. Vyloučení: 0:2. Bez využití. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: 12:40. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4.