Starší dorost vstoupil do osmifinále pravou nohou. Slavii v prvním utkání nasázel pět branek

24.02.2017 / Tomáš Lysý

Ačkoliv byla úvodní třetina prvního osmifinále play-off hodně vyrovnaná, Dukla ukázala Slavii, co to znamená slovo produktivita. V rozmezí desáté až devatenácté minuty vstřelila tři góly a zásluhou Slavomíra Kadlečka, Adama Najmana a Milana Strnada vedla o tři branky. Pražané sice zkraje druhé části snížili, ovšem to byl jediný moment, kdy překonali výborně chytajícího gólmana Daniela Šťastného. Naopak Jihlava v hodně nervózním třetím dějství, ve kterém byly uděleny čtyři vyšší tresty, přidala další dvě branky. Podruhé zamířil přesně Adam Najman a nejlepší střelec červenožlutých Lukáš Jindra završil výhru na 5:1.