Starší dorost vyhrál i druhý zápas osmifinále a k postupu do čtvrtfinále potřebuje jediné vítězství

25.02.2017 / Tomáš Lysý

Vstup do druhého osmifinále se lépe povedl Jihlavě, která se po pětasedmdesáti vteřinách ujala vedení zásluhou Adama Najmana. Jihlavský útočník a věkem mladší dorostenec tak vstřelil svůj třetí gól ve druhém utkání play-off. Poté přišlo několik vyloučení a jedno se podařilo hostům zužitkovat, na konci šestnácté minuty srovnal Jakub Marek. Domácí poté nevyužili 55 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři. Druhá část přinesla dvě branky a obě v situaci, kdy nebyl na ledě plný počet hráčů. Při hře čtyři na čtyři vrátil domácím vedení Slavomír Kadleček a čtyři minuty před odchodem do kabin skóroval dokonce v oslabení Milan Strnad. Dukla ve třetí třetině úspěšně hlídala dvougólový náskok a výhru stvrdila trefou kapitána Slavomíra Kadlečka do prázdné klece - 4:1. Svěřenci trenéra Štěpána Moravce tak cestují do Prahy s dvěma mečboly v kapse. Třetí utkání se hraje v úterý 28. února v Edenu, případný čtvrtý zápas je hned o den později také na ledě Slavie.