7:2
(1:0, 3:1, 3:1)

Mladší žáci si poradili i s Olomoucí a jsou nadále nejlepším týmem své kategorie v ČR

18.03.2017 / Tomáš Lysý

V předposledním kole Ligy mladších žáků C mezi Duklou a Olomoucí padl první gól až v 17. minutě, kdy se přesně trefil Oldřich Novák. Hned v úvodu druhé třetiny přidal druhou jihlavskou trefu Lukáš Kolda. Byť hosté snížili, červenožlutí v závěru druhé třetiny navýšili vedení zásluhou Tomáše Vandase a Matěje Doskočila. Na začátku třetí části se prosadil také Martin Matějíček a svůj druhý gól v utkání přidal Oldřich Novák. Olomouc ještě jednou snížila, ale Denis Jeletz upravil na konečných 7:2 pro Jihlavu.
18.03.2017, Liga mladších žáků "C" - 27. kolo

Černý (30. Sigmund) - Matějíček, Doskočil, Port, Jeletz, Löffler - Peš, Vandas, Habermann - Bakus, Kolda, Novák - Křížek, Štos
7

HC Olomouc

Doseděl - Galvas, Polcr, Pippal, Svoboda, Špiroch - Pastrnek, Neoral, Šulgan, Florýk, Hanák, Svoboda, Podlaha, Smička
2
Branky a nahrávky: 17. Novák (Matějíček, Habermann), 22. Kolda (Matějíček), 38. Vandas (Peš), 40. Doskočil (Peš), 42. Matějíček (Peš), 47. Novák (Křížek), 59. Jeletz - 28. Svoboda (Florýk, Neoral), 49. Pastrnek (Florýk). Rozhodčí: G. Havelka - Kouba. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 34. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:2, 7:2.