Třetí domácí výhra pro juniory, liberecké Tygry přehráli 3:2

21.09.2017 / Tomáš Kalas

Další utkání sehráli jihlavští junioři netradičně ve čtvrtek. Na domácím stánku hostili Tygry z Liberce. Hosté do utkání vstoupili velmi dobře, ve 3. minutě se mohli radovat po gólu Holendy. Domácí marně hledali recept na hostující obranu. V druhé třetině domácí zásluhou Davida Čermáka srovnali a dostali se do hry. Měli dobré šance na skórování, ty však zůstaly nevyužity a na konci libereckého oslabení se po úniku prosadil Janele. Do třetí třetiny vstoupili domácí velmi dobře a ve 48. minutě po krásné souhře srovnával opět Čermák. Zápas muselo rozhodnout prodloužení, v něm měly šance oba týmy, domácí dokázali využít situaci minutu a 28 sekund před koncem, neboť se individuálně prosadil Lukáš Mareš a rozhodl o vítězství domácích 3:2 po prodloužení.