Musíme začít hrát od začátku. Snad v každém zápase prohráváme, uvědomuje si Lukáš Žálčík

06.11.2017 / Tomáš Lysý, Zdeněk Drla

Vyprodaný Horácký zimní stadion, přesněji 6500 diváků, vidělo bitvu dvou nejúspěšnějších celků české hokejové historie – Dukly Jihlava a Komety Brno. Radoval se hostující tým. Úřadující mistr se dostal na konci druhé třetiny do vedení, které mohla Jihlava smazat na konci druhé třetiny, ale Lukáš Žálčík neproměnil trestné střílení. Ve třetím dějství měli domácí šance, soupeře výrazně přestříleli, jenže branku nedali. „Říkal nám to i trenér v kabině, že musíme zlepšit střelbu. Kometu jsme ve třetí třetině přestříleli, ale bez gólu. Jejich gólman podal výborný výkon, měl i štěstí, ale tohle je naše chyba,“ lituje jihlavský útočník po zápase, ve kterém Brňané vsítili v 52. minutě uklidňující gól na konečných 0:2.

LUKÁŠ ŽÁLČÍK: SNAŽIL JSEM SE O RYCHLOU STŘELU NAD LAPAČKU, ALE NEVYŠLO TO. CHĚL JSEM TO DÁT VÝŠE

JAKUB ŠKAREK: S GÓLY BYLO TĚŽKÉ NĚCO UDĚLAT. DOUFAL JSEM, ŽE MĚ TO TREFÍ. BOHUŽEL NETREFILO

TRENÉŘI: FRANTIŠEK ZEMAN (HC DUKLA JIHLAVA) A KAMIL POKORNÝ (HC KOMETA BRNO)

Autoři videí: Tomáš Lysý, Zdeněk Drla

SESTŘIH ZÁPASU: HC DUKLA JIHLAVA – HC KOMETA BRNO 0:2

Autor videa: YouTube HZStv1