22.6.2017
Tomáš Lysý

Závěr aukce dresů je zde, do konce dražby cenného postupového artiklu zbývá několik posledních hodin

Patříte ke sběratelům dresů Dukly Jihlava nebo prostě chcete mít památku na nedávno skončenou sezonu, jenž byla završena sladkou tečkou v podobě postupu do extraligy? Pak Vám zbývá už jen několik posledních hodin. Aukce dresů A-týmu Dukly z ročníku 2016/2017, ve kterém si jihlavští hokejisté po dvanácti letech vybojovali účast mezi tuzemskou hokejovou smetánkou, končí v pátek 23.6.2017 v 16 hodin. Svého nového majitele na konci aukce najde šestadvacet žlutých dresů a dvě bordó varianty. Trikoty jsou opatřeny originální nášivkou a vítězným dražitelům budou předány ve speciálním dárkovém balení. Do aukce se můžete zapojit zde.

Aukce originálních hraných dresů Dukly Jihlava ze sezony 2016/2017 zde.

V aukci je možné vydražit originální hráčské dresy Dukly Jihlava z ročníku 2016/2017, ve kterých jihlavští hokejisté nastupovali do zápasů základní části WSM Ligy, následného play-off druhé nejvyšší české hokejové soutěže a ve kterých odehráli postupovou baráž. Jedná se o herní variantu, kterou není možné jinde získat – všechny dresy jsou opatřeny nášivkou „Authentic Game Jersey s logem klubu“ (fanouškovské dresy tuto nášivku nemají). Aukce, která potrvá do 23. června 2017, nabízí až na jednu výjimku (kapitán Jiří Dobrovolný a Jevgenij Kondratěv) žlutou variantu cenných postupových artefaktů.

Úspěšní dražitelé dostanou dres ve speciální dárkové sadě, která bude obsahovat také certifikát pravosti a 3D samolepku s logem k 60. výročí Dukly Jihlava.

-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny