20.4.2017
Zdeněk Drla

Další pokuta pro Duklu za pyrotechniku

Dukla Jihlava, jako pořádající klub, dostala další pokutu od Disciplinární komise Extraligy ledního hokeje (DK ELH) za použití pyrotechniky při pátečním zápase baráže o extraligu HC Dukla Jihlava - HC Dynamo Pardubice. Na základě údajů uvedených hlavními rozhodčími v zápise o utkání a po prozkoumání videozáznamu udělil předseda DK ELH Karel Holý ve zkráceném řízení pořádající Dukle Jihlava pokutu ve výši 5000 korun. Jedná se již o druhou sankci během baráže. HC Dukla Jihlava vyzývá fanoušky, aby se při dnešním utkání s Karlovými Vary zdrželi během zápasu i po jeho skončení jakéhokoliv používání pyrotechniky. V opačném případě by to pro klub mělo za následek další finační postih, který by byl vzhledem k dřívějším proviněním několikanásobně vyšší.

"Ať dnešní zápas dopadne jakkoliv, prosím, nepoužívejte v průběhu utkání ani po jeho konci pyrotechniku. Jak to správně píše pan Morávek (na diskusním fóru Dukly Jihlava) - pokud se náš společný cíl podaří, je škoda si ho kazit tím, že nebudeme přes kouřovou mlhu vidět na hráče. Nehledě na to, že NAŠE Dukla je pak opětovně pokutována a ubírá jí to financí (pokuty od DK ELH, viz. níže), které potřebuje na jiné účely.
Děkujeme.
HC Dukla Jihlava.

Rozhodnutí Předsedy DK ELH Karla Holého

-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny