13.1.2017
Zdeněk Drla

Hokejový svátek: Dukla oslaví šedesátiny bitvou s Motorem v nových retro dresech!

Bude to parádní bitva! Vzájemné zápasy Dukly Jihlava s českobudějovickým Motorem slibují vždy skvělou podívanou. Nejinak tomu bude i tuto sobotu 14. ledna. Oba soupeři se proti sobě postaví už počtvrté v sezoně, a navíc v duelu, který má přívlastek výroční. Dukla Jihlava slaví šedesáté výročí působení na hokejové mapě a zápas s Jihočechy sehraje v nových unikátních retrodresech. O výjimečnosti klání svědčí i fakt, že jej přímým přenosem bude vysílat Česká televize. Kvůli tomu je začátek posunut na 18. hodinu, vyplatí se ale přijít s předstihem.

Předprodej vstupenek

Zápas 41. kola WSM Ligy mezi Duklou Jihlava a Motorem České Budějovice startuje v sobotu 14. ledna 2017 netradičně v 18 hodin. Vstupenky si můžete pořídit prostřednictvím Ticketportal.cz nebo v předprodeji na Infocentru Horáckého zimního stadionu denně od úterý 10. ledna v době od 18:30 do 19:30 hodin. V den zápasu bude pokladna na Infocentru otevřena od 15 hodin, ostatní pokladny pak v 16:30 hodin.

Slavnostní přijetí a ocenění osobností na radnici

Sobota 14. ledna se ponese celá ve slavnostním hávu. Od 14 hodin proběhne ve Velké gotické síni jihlavské radnice setkání osobností s primátorem Statutárního města Jihlava Rudolfem Chloupkem. Primátor při malé slavnosti předá pozvaným osobnostem pamětní plakety.

Pochod fanoušků na zimák

Slavnostní je zápas s Motorem i pro fanoušky červenožlutých barev, kteří před sobotním kláním vyrazí na Horácký zimní stadion pochodem od horní kašny na Masarykově náměstí. Sraz fanoušků je v 16 hodin. Spolu s nimi vyrazí na zimák po slavnostním přijetí u primátora i osobnosti Dukly.

Limitované edice kartiček s legendami

V den zápasu, tedy v sobotu 14. ledna 2017 bude možno na pokladně na Infocentru (od 15 hodin) zakoupit limitovanou edici sběratelských hokejových karet. Na nich je vyobrazeno celkem 32 osobnosti z řad hráčů a trenérů, kteří v Dukle během celé éry klubu působili. Do prodeje je uvolněno pouze 60 ks balení kartiček v ceně 250 korun bude je možné pořídit pouze v tento den na tomto místě (do prodeje např. prostřednoctvím eshopu nepůjdou).

Autogramiáda osobností

V prostorách budovy Infocentra Horáckého zimního stadionu (tělocvična) proběhne od 16:30 autogramiáda oceněných osobností Dukly Jihlava.

Slavnostní nástup na ledě

Před zahájením zápasu Dukly s Motorem proběhne krátký ceremoniál přímo na ledě. Už za dohledu televizních kamer se fanouškům v ochozech představí oceněné osobnosti při slavnostním nástupu.
Samotný zápas sehrají oba soupeři v replikách historických dresů. České Budějovice nastoupí v bílých dresech z doby, kdy působily v lize jako Slavoj, Jihlava nakonec neoblékne své tradiční bavlněné retro dresy, ale unikátní repliky dresů ze sezony 1960/1961, kdy se na nich poprvé objevilo logo Dukly - tehdy bylo jméno Jihlavy zasazeno do modrého pole. Tyto dresy nechal vyrobit a zaplatil švýcarský fanklub Dukly Jihlava, poděkování tak míří do Bielu Chrisi Habeggerovi.

Tyto unikátní dresy ze zápasu Dukly Jihlava s Českými Budějovicemi můžete v následujících dnech vydražit v aukci.

Lednové slevy v eshopu

Firma SportScouting, která provozuje fanshop a eshop Dukly Jihlava, připravila na celý leden desetiprocentní slevy...

... a navíc můžete v přestávkové divácké soutěži vyhrát televizor za 15000 korun. Sledujte web a sociální sítě.

ČTĚTE TAKÉ:

Očekávaný zápas přichází. Dukla hostí Motor, utkání se ponese v duchu oslav 60 let jihlavského klubu>

Autogramiáda osobností šedesáti let Dukly Jihlava začíná hodinu a půl před utkáním proti Motoru

Za staré elektro můžete získat televizi!

-Vytisknout      -Odeslat mailem      -Diskusní fórum

Copyright © 2002-2017 HC Dukla Jihlava, eSports.cz, s.r.o. a NOWONET. Informace o autorských právech.

Hokejové štulpny, ribana a dresy | Hokejový obchod Brno golfové vybavení hybridní auta střechy koupelny