Mládež - výpis článků
AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Mladší žáci porazili Havlíčkův Brod, vstřelili jim osm branek

V neděli 26. listopadu hostili svěřenci Martina Pykala celek Havlíčkova Brodu. Domácí vedli po první třetině 2:0. Ve druhé části přidali další tři branky a až poté se ke slovu dostali hosté. V poslední třetině se jihlavským mladíkům podařilo skórovat třikrát, hosté udeřili jen dvakrát. Dukla porazila Havlíčkův Brod 8:3. Pět bodů si za čtyři góly a asistenci v zápase připsal Jindřich Habermann.

Starší žáci sice nad Žďárem vedli, ale nakonec svému soupeři podlehli

V sobotu 25. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika Žďár nad Sázavou. Domácí po první třetině vedli těsně 2:1. Ve druhé části soupeř otočil a o gól naopak vedl. V poslední třetině si již hosté vedení pohlídali. Domácí přesto byli opticky lepším týmem, ale hosté kteří měli starší výběr jihlavské mladíky do větších šancí nepouštěli a naopak potrestali individuální chyby hráčů Dukly. Jihlava podlehla Žďáru 3:5. Dvě branky vstřelil Andrej Fábry.

Mladší žáci rozhodli o výhře během druhé třetiny

V sobotu 25. listopadu přivítali svěřenci Tomáše Dzurika Žďár nad Sázavou. Hosté po první třetině vedli jen 1:0 i zásluhou gólmana Dominika Nováka, který měl 22 zásahů (za celý zápas 48). Domácí ale během druhé části zabrali a vstřelili pět branek. Poslední třetina nabídla dvě branky, po gólu na každé straně. Lví podíl na výhře 6:2 pro Duklu měl Oliver Fink, který vstřelil čtyři branky.

Mladší dorostenci nabrali vítězný vítr, v Pardubicích rozhodli v poslední minutě

V sobotu cestovali svěřenci Petra Svobody do Pardubic. Po první třetině byl stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části přidaly oba týmy po dvou brankách. O zisku tří bodů pro jihlavské mladíky rozhodl v poslední minutě Matouš Menšík. Lví podíl na výhře 5:4 měl Tomáš Chlubna, který vstřelil dvě branky a přidal k ní jednu asistenci.

Starší dorostenci na západě Čech neuspěli, nedokázali vstřelit ani branku

V sobotu přivítali starší dorostenci Karlových Varů celek Jihlavy. V první třetině byli domácí lepším celkem, ale ta skončila bez branek. Góly začaly padat až od poloviny utkání. Gólman Dukly Ondřej Chaloupek předvedl 34 zásahů, ale na tři střelecké pokusy domácích nestačil. Karlovy Vary porazily Jihlavu 3:0.

Junioři po pěti porážkách zabrali a slaví zisk dvou bodů

V sobotu v pravé poledne přivítali svěřenci Karla Nekvasila celek Mladé Boleslavi. Na góly nejbohatší byla první třetina, kdy padly čtyři branky. Po dvou na obou stranách. Ve druhé části se dostali domácí do vedení, ale během třetí třetiny stačili hosté srovnat. V nastaveném čase byli šťastnější hráči Dukly, kteří nakonec zvítězili 5:4 po prodloužení. Dva góly a asistenci si v zápase připsali David Čermák a Aleš Heinrich.

Starší dorostenci odehráli vyrovnané utkání, přesto ze zápasu odešli s prázdnou

V pátek cestovali svěřenci Štěpána Moravce do Plzně. Domácí se během první třetiny dostali do vedení, když využili přesilovou hru. Stejnou výhodu od jednoho muže v poli se povedlo proměnit i jihlavským mladíkům, když se trefil Daniel Piskač. Rozhodnutí přinesla poslední dvacetiminutovka, na gól ze 44. minuty nedokázala Dukla zareagovat. Plzeň porazila Jihlavu těsně 2:1.

Junioři ani na severu nepřerušili sérii porážek, v Liberci obdrželi čtyři branky

Svěřenci Karla Nekvasila se ve čtvrtek vydali do Liberce, kde se chtěli pokusit nepříznivou sérii porážek, ale nebylo jim přáno. Domácí vedli po první třetině 2:0. Ve druhé části přidali hráči Liberce další branku a jejich náskok byl již třígólový. Mladíci Dukly se dočkali až v 55. minutě, když na 1:3 snižovali David Čermák. Liberec ale drama nepřipustil a zvítězil 4:1.

Mladší dorostenci v každé třetině vstřelili dvě branky, byla z toho výhra 6:4

Ve čtvrtek 7. prosince přivítali svěřenci Petra Svobody celek Žďáru. Domácí po první třetině vedli 2:0. Ve druhé části přidali jihlavští hráči další dvě branky, hosté se prosadili jen jednou. V poslední třetině padlo celkem pět branek. Mladíci Dukly si zachovali normu dvou branek a tento počin stačil na výhru 6:4. Lví podíl na výhře měl Matouš Menšík, který si připsal za dva góly a tři asistence celkem pět bodů.

Starší žáci se v rámci DTS rozešli s Libercem v obou duelech smírem

Ve středu 22. listopadu odehráli starší žáci Jihlavy v rámci DTS duely proti Liberci. První vzájemný zápas skončil remízou 2:2. I druhý duel dopadl naprosto stejně, dvakrát se tedy trefili jak mladíci Dukly, tak i hráči Liberce. V obou zápasech se vždy prosadil Andrej Fábry.

Další stránky
123456>>