Mládež - výpis článků
AkademieRealizační týmyNábor
KontaktTurnaje Krasobruslení
Kurz brusleníDokumenty Klubový řád, příspěvky

Dukla v rámci DTS vstřelila Pardubicím šest branek, aniž by jednou inkasovala

V neděli 8. října v rámci DTS se střetla Jihlava s Pardubicemi. První duel skončil těsnou výhrou Dukly 1:0. Ve druhém zápase poté jihlavští mladíci zabrali a vstřelili svému soupeři pět branek, naopak ani jednou neinkasovali. Dukla tak porazila Pardubice 5:0. Obránce Vojtěch Port si v zápase připsal dvě branky.

Dukla proti Hradci získala v rámci DTS tři body

V neděli 8. října proti sobě v rámci DTS nastoupila Jihlava proti Hradci. První měření sil skončilo nerozhodně 1:1, když se oba celky prosadily jen jednou. Zapsaly si tak oba týmy po bodu. Druhý duel přinesl také dva góly, ale oba vstřelila Dukla, která tak porazila svého soupeře 2:0. Dva góly si v obou duelech připsal Václav Kudrna.

Starší žáci vyhráli ve Žďáru, o své výhře rozhodli během první třetiny

V sobotu 7. září cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru. Hosté se rozjížděli pomalu, ale i tak během úvodní části stačili vstřelit tři branky. Ve druhé části přidali další dva góly a vedli 5:2. V poslední třetině začali jihlavským mladíkům docházet síly, domácí hráči tak začali mít více ze hry. Na vyrovnání to ale nestačilo. Dukla vyhrála ve Žďáru 6:4. V zápase Andrej Fábry posbíral tři body, když dvakrát skóroval a přidal jednu asistenci.

Mladší žáci ztrátu z první třetiny už dohnat nedokázali

V sobotu 7. září cestovali svěřenci Tomáše Dzurika do Žďáru. Utkání mělo slušnou úroveň a přítomní diváci se rozhodně nenudili a přišli si na své. Hostující hráči si vytvořili více šancí, ale měli problém překonat obrovitého gólmana domácích a naopak sami inkasovali laciné branky. Dukla prohrála ve Ždáře 2:4. Šimon Bambula si v zápase připsal gól a asistenci.

Mladší dorost prohrál v Mladé Boleslavi, soupeři branku nedal

Úvodní třetina zápasu ELIOD extraligy mladšího dorostu branku nepřinesla. Ty začaly padal ve druhém dějství. Dvakrát se prosadili domácí, nejprve v pětadvacáté minutě a poté 38 vteřin před druhým odchodem do kabin. Ve třetí dvacetiminutovce si už domácí vedení pohlídali, přidali ještě jednu branku a jejich vítězství v podobě 3:0 je věrným odrazem počtu střel na branku - 54:29 pro Mladou Boleslav. Po dvou vítězných zápasech tak Dukla tentokrát nebodovala.

Dukla porazila Kometu podruhé během dvou dnů, nyní za tři body

Stejně jako den zpátky na ledě Komety, také nyní se Dukla ujala vedení. V osmnácté minutě se prosadil Jakub Filip. Ačkoliv Brno zkraje druhé části srovnalo, nedlouho poté se prosadil opět Jakub Filip a jihlavské vedení navýšil těsně před odchodem do kabin Miroslav Juda. Kometa vykřesala naději na body snižujícím gólem ve čtyřicáté minutě, ovšem v polovině třetí dvacetiminutovky definitivně rozhodl o třech bodech pro Duklu útočník Vítězslav Brož - 4:2 pro červenožluté barvy.

Starší dorost urval dva body na ledě brněnské Komety

Úvodní třetina zápasu vyšla lépe Jihlavě, která hrála lépe, měla lepší pohyb a svojí aktivitu zužitkovala vedoucím gólem Martina Baráka. Krátce po polovině zápasu sice Dukla nevyužila přesilovku, ale hned poté navýšila vedení trefou Miroslava Judy. Jenže Kometě se podařilo během dvou minut srovnat. Ve třetí třetině mohly oba týmy rozhodnout o osudu zápasu, ale své šance nevyužily. Zápas tak dospěl až do prodloužení, kdy Vítězslav Brož vykoupal exjihlavského gólmana Martina Holatu a vystřelil Dukle dva body za výhru 3:2 v prodloužení. Jihlava si tak upevnila druhé místo v tabulce za suverénním Salzburgem.

Tři góly během devatenácté minuty. Dukla doma smetla Letce z Letňan

Ačkoliv měli jihlavští mladší dorostenci během první třetiny zápasu proti Letňanům výraznou střeleckou převahu, dlouho to vypadalo, že se do kabin půjde bez branek. Pak ale přišla devatenáctá minuta a tři branky Dukly. Dvakrát se prosadil Tomáš Chlubna a jednou Jiří Kochrda. Hosté sice v pětadvacáté minutě vstřelili první gól, ale ihned vzápětí odpověděl zkompletovaným hattrickem Tomáš Chlubna. Ve třetí části navýšila Jihlava své vedení, když Marian Havel a Ondřej Winkler upravili výsledek na konečných 6:1.

Starší žáci v Třebíči vstřelili osm branek, neinkasovali ani jednou

V sobotu 30. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Třebíče. V úvodní častí přidali hosté dvě branky, na obou měl podíl Max Machovský. Ve druhé části přidali jihlavští mladíci čtyři branky. V poslední třetině poté dvě aniž by jednou inkasovali. Dukla vyhrála v Třebíči 8:0.

Mladší žáci rozhodli o své výhře v Třebíči během první třetiny

V sobotu 30. září cestovali svěřenci Martina Pykala do Třebíče. Domácí se sice dostali do vedení, ale hosté během úvodní dvacetiminutovky vstřelili pět branek. Ve druhé části přidali další tři góly a rázem vedli 8:1. Domácí poté během jedné minuty dokázali vsítit tři branky. V poslední třetině přidaly oba celky po gólu. Dukla vyhrála v Třebíči 9:5. Čtyři body za tři góly a asistenci si v zápase připsal Patrik Křížek.

Další stránky
123456>>