08.12.2011 18:00, Extraliga staršího dorostu - 26. kolo

Krejčík - Čermák, Cívka, Půža, Severa, Lupač, Tobola, Mandát, Vantuch, Kuchyňa, Vítek, Štěrba, Mahút, Jícha, Kohout, Beran, Březka, Střecha, Vykouk
4

HC Oceláři Třinec

Němec - Růžička, Kovařčík, Samek, Kasala, Pěnčík, Kofroň, Mičulka, Valíček, Rataj, Zahradníček, Heider, Ohera, Pastrňák, Malyjurek, Jaroš
5
Branky a nahrávky: 18. Březka (Čermák), 35. Jícha (Lupač, Mandát), 42. Mandát (Beran), 43. Mandát (Lupač) - 30. Ohera, 38. Kofroň (Jaroš, Růžička), 44. Kofroň (Kasala), 47. Samek (Kofroň), 65. Cienciala. Rozhodčí: Pěšina - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 6:3 navíc Růžička OT 10 min a Mahút 2+10 min. Využití: 1:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 4:5.

K úvodu čtvrtečního zápasu starších dorostenců byl vyloučen jihlavský Dominik Cívka, ovšem hosté nevyužili příležitosti přesilové hry. Následně se však prosadil Filip Březka, který posílá puk nad beton Němce. K závěru třetiny ještě měl příležitost Jan Mandát, když byl sám před Němcem, ovšem trefil tyčku.

Ve 30. minutě Třinec vyrovnal, když Filip Ohera zvedl puk těsně před Krejčíkem a následně skončil v levé šibenici – 1:1. Po pěti minutách však zvyšuje Lukáš Jícha, který poslal kotouč nad beton Němce. Netrvalo však dlouho a hosté se opět radovali. Adam Kofroň trefuje škvírku mezi betony Krejčíka - 2:2.

Poslední dvacetiminutovka začala velmi dobře pro domácí. Nehlídaný Jan Mandát z mezikruží vystřelil a kotouč proletěl škvírkou mezi Němcovými betony až za jeho záda. Po půl minutě Jan Mandát skóroval podruhé. Z kruhu po přihrávce od Marka Lupače kotouč putoval do mezírky mezi bruslemi Němce a tyčkou jeho brány – 4:2. Hosté se však nenechali zahambit. Prvně snižoval Adam Kofroň střelou mezi betony a následně vyrovnal Martin Samek - 4:4.

Vzhledem ke stavu museli následovat nájezdy. Zde se podařilo dát gól pouze Davidu Pastrňákovi a David Cienciala. Utkání tedy skončilo po nájezdech za stavu 4:5.