7:2
(3:0, 3:0, 1:2)

Mladší dorostenci nerozehráli extraligovou sezonu dobře. V Liberci obdrželi 7 branek

11.09.2011 / Libor Kucza

Za prvními extraligovými body odcestovala družina Jiřího Jungwirtha daleko na sever Čech, do Liberce. Již v první třetině ale bylo rozhodnuto o vítězi. Jasně lepší Bílí Tygři vsítili tři branky. Na vlas stejný počin se jim podařil i ve třetině následující. Ve třetím dějství zaznamenali Jihlavští zásluhou Lukáše Anděla a Jiřího Bambuly dva přesné zásahy a třetinu vyhráli 2:1. Tím již výsledek pouze zkorigovali na konečných 7:2 pro Liberecké.
11.09.2011 13:00, Extraliga mladšího dorostu - 1. kolo

Bílí Tygři Liberec

Hosnedl - Slaboch, Mečíř, Chlapík, Lakatoš, Šír, Klinger, Suchý, Zacha, Kačírek, Havlín, Ordoš, Král, Gecko, Pyrochta, Bělohorský, Nosek, Heřmánek, Háze
7

Vacek - Šebesta, Pospíchal, Hubert, Sobotka, Dorrer, Kašpar, Dvořák, Kochánek, Tůma, Bambula, Salát, Hrala, Svatuška, Půža, Port,, Anděl, Zayml
2
Branky a nahrávky: 7. Bělohorský (Havlín, Heřmánek), 10. Bělohorský (Slaboch), 11. Ordoš, 27. Lakatoš (Ordoš), 30. Král (Slaboch), 34. Lakatoš (Šír), 56. Ordoš (Slaboch) - 51. Anděl, 58. Bambula (Anděl). Rozhodčí: Hrubý - Hladík, Touš. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. V oslabení: 1:1. Diváci: 97. Střely na branku: 45:18. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2.