8:2
(1:1, 3:1, 4:0)

Mladší dorost Dukly Jihlava veze výprask z hlavního města

28.09.2011 / Libor Kucza

Úvod utkání takto jednoznačný výsledek rozhodně nenaznačoval. Jihlavští se dokonce v 7. minutě zásluhou Václava Půži ujali vedení, o které ale vzápětí přišli. Taktovku utkání již poté plně převzal celek Letců. Ve druhé dvacetiminutovce ještě stačila Dukla díky Lukáši Andělovi stav zkorigovat. To však bylo poslední, co se červenožlutým mladíkům v zápase povedlo. V závěrečné třetině přidali domácí další čtyři branky a zaslouženě tak zvítězili 8:2.
28.09.2011 14:00, Extraliga mladšího dorostu - 5. kolo

HC Letci Letňany

Kosina - Kučera, Staněk, Starosta, Vyšín, Zeliska - Dyrynk, Čapek, Honetschläger, Horák, Karabáček, Kroh, Kulda, Polák, Poljanyčka, Štosek
8

Vacek - Dörrer, Kochánek, Port, Pospíchal, Půža, Sobotka, Salát - Anděl, Bambula, Dvořák, Svatuška, Tůma, Zayml, Šebesta, Hubert, Kašpar
2
Branky a nahrávky: 11. Kroh (Karabáček), 23. Kroh (Karabáček, Kulda), 28. Karabáček (Kulda, Zeliska), 31. Kroh (Karabáček), 46. Poljanyčka(Polák, Horák), 52. Poljanyčka(Polák, Horák), 55. Poljanyčka, 60. Kroh ( Kulda) - 7. Půža (Šebesta), 37. Anděl (Bambula) . Rozhodčí: Hnízdil - Juskanik, Krivak. Vyloučení: 3:2. Využití: Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 53. Střely na branku: 40:14. Průběh utkání: 0:1, 1:1. 4:1, 4:2, 8:2 .