8:1
(2:0, 4:1, 2:0)

Mladší dorostenci vyhořeli v Mladé Boleslavi

07.12.2011 / Libor Kucza

Utkání 16. kola se pro mladší dorostence Dukly Jihlava nevyvíjelo příliš pozitivně. Ve 23. minutě prohrávali již 0:4. O dvě minuty později stačil skóre korigovat Daniel Salát. Ve třetí dvacetiminutovce se však červenožlutí ke stíhací jízdě nenadechli, naopak obdrželi další dvě branky. Ze středních Čech si tak odvezli debakl, prohráli 1:8.
07.12.2011 17:00, Extraliga mladšího dorostu - 16. kolo

BK Mladá Boleslav

Růžička - Krejčík, Faulhammer, Průšek, Ďurac, Němec, Tržický, Sedmík - Semrád, Mašek J., Mašek L., Marček, Vasejtl, Veselý, Švejda, Skořepa, Tůma
8

Vacek - Pospíchal, Wasserbauer, Pražák, Dőrrer, Kochánek, Salát - Kašpar, Dvořák, Tůma, Najman, Anděl, Bambula, Svatuška, Hubert, Zayml
1
Branky a nahrávky: 10. Němec (Skořepa, Mašek L.), 16. Krejčík (Vasejtl, Němec), 22. Němec (Skořepa, Průšek), 23. Sedmík (Veselý, Švejda), 40. Mašek (Průšek, Skořepa), 40. Krejčík (Sedmík, Němec), 42. Skořepa (Němec), 51. Skořepa (Průšek, Veselý) - 25. Salát (Zayml, Dvořák). Rozhodčí: Švejda - Holec, Záhora. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 4:0, 4:1, 8:1.