4:6
(0:0, 3:1, 1:5)

Mladší dorostenci po špatné třetí třetině opět bez bodu

22.12.2011 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek odpoledne přivítali na Horáckém zimním stadionu mladší dorostenci Dukly celek Hradce Králové. Po bezbrankové první třetině se jihlavským mladíkům povedla druhá část, kterou vyhráli 3:1 a zdálo se, že by mohli prolomit nepříznivou sérii. Hosté z východu Čech však byli proti. Během deseti minut třetí dvacetiminutovky otočili skóre na 4:3. Na 4:4 dokázal vyrovnat v 54. minutě Jiří Bambula. O čtyři minuty později však přišel pátý úder z hole hradeckých hokejistů, na který již nenašli domácí odpověď. Nakonec svému soupeři podlehli 4:6.
22.12.2011 17:45, Extraliga mladšího dorostu - 20. kolo

Vacek - Pospíchal, Reiterman, Dörrer, Kochánek, Salát, Půža, Port - Šebesta, Hubert, Kašpar, Dvořák, Tůma, Bambula, Hrala, Anděl, Zayml
4

Hradec Králové

Červený - Čech, Veselý, Havránek, Luštinec, Souček, Voříšek, Bureš - Šeda, Zahradník, Malík, Drašnar, Hofman, Pumr, Malinský, Vik, Gančarčík, Jaroš, Chalupa, Pavlík
6
Branky a nahrávky: 22. Anděl (Bambula), 25. Dvořák (Bambula), 30. Pospíchal (Anděl), 54. Bambula (Pospíchal) - 27. Zahradník (Hofman), 41. Drašnar (Gančarčík), 44. Drašnar (Gančarčík, Jaroš), 51. Havránek (Hofman), 58. Jaroš (Drašnar), 60. Jaroš (Voříšek, Bureš). Rozhodčí: Klouda - Rampír, Kotlík. Vyloučení: 3:6. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 52. Střely na branku: 29:31. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:4, 4:4, 4:6.