4:2
(4:2, 0:0, 0:0)

Mladší dorostenci prohráli v Letňanech 2:4

15.01.2012 / Diana Váňová

V neděli odpoledne sehráli jihlavští dorostenci 23. kolo ELIOD extraligy proti čtvrtým Letňanům. Zápas se rozhodl už v první třetině, kdy se domácí trefovali do brány žlutočervených hned čtyřikrát. Blízko vyrovnání byli jihlavští mladíci už v 9. minutě, kdy se podařilo Michalu Kašparovi snížit na 1:2. Středočeši však nečekali dlouho na odpověď, ještě v první třetině potvrdili svoje vítězství dvěma góly. Dukla podlehla Letňanům 2:4.
15.01.2012 13:30, Extraliga mladšího dorostu - 23. kolo

HC Letci Letňany

Jandera - Hrdinka, Starosta, Zeliska, Vyšín, Štosek, Kučera - Honetschläger, Poljanyčka, Karabáček, Horák, Čapek, Kvaček, Kroh, Polák, Kulda, Dyrynk
4

Vacek - Pospíchal, Wasserbauer, Sobotka, Reiterman, Dörrer, Půža, Salát, Port - Šebesta, Hubert, Křížek, Kašpar, Bína, Bambula, Indra, Svatuška, Anděl
2
Branky a nahrávky: 4. Čapek (Poljanyčka), 8. Poljanyčka (Čapek), 9. Karabáček (Dyrynk), 16. Kulda (Čapek) - 9. Kašpar (Anděl, Půža), 12. Hubert (Salát). Rozhodčí: Frodl - Rambousek, Luhan. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2.