3:5
(0:1, 0:1, 3:3)

Mladší dorostenci vezou tři body z Mladé Boleslavi

18.03.2012 / Libor Kucza

Jihlavští mladíci vstoupili do utkání dobře, v 8. minutě se prosadil Kryštof Hrala. Ve druhé třetině pak zástupci krajského města Vysočiny navýšili zásluhou Michala Kašpara své vedení. Závěrečná perioda pak přinesla gólovou přestřelku, oba celky rozsvítili červené světlo hned třikrát. Po konečném hvizdu tak byli šťastnější hosté, kteří si ze středních Čech odvážejí výhru 5:3.
18.03.2012 11:00, Extraliga mladšího dorostu - 34. kolo

BK Mladá Boleslav

Růžička - Semrád, J. Mašek, L. Mašek, Krejčík, Vajsejtl, Marček, Švejda, Faulhammer, Průšek, Veselý, Pravda, Planý, Žalud, Ďurač, Mitter, Sedmík, Černý
3

Vacek - Šebesta, Wasserbauer, Hubert, Dőrrer, Křížek, Bína, Kašpar, Dvořák, Kochánek, Tůma, Bambula, Salát, Hrala, Svatuška, Půža, Port, Anděl, Zayml
5
Branky a nahrávky: 46. Ďurač (Krejčík), 51. Ďurač (Sedmík), 56. Krejčík (Ďurač) - 8. Tůma (Salát), 32. Kašpar (Port), 43. Hrala (Dvořák, Kochánek), 53. Bambula (Anděl, Půža), 60. Bambula (Anděl). Rozhodčí: Jecelín - Cafourek, Kovačík. Vyloučení: 7:10, navíc Kašpar (JIH) 10 minut nesportovní chování. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 73. Střely na branku: 27:33. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5.