25.02.2012, Liga mladších žáků 2000-2001 (5.třída) - 24. kolo

Krejčí - Rašín, Buzek, Mareček, Tomek - Vaněk, Brož, Rampír, Čermák, Racek, Přibil, Chlubna, Komín
10

Česká Třebová

5
Branky Jihlavy: Chlubna 4, Brož 2, Čermák 2, Racek, Mareček. Nejlepší hráči Jihlavy: Tomáš Chlubna, Patrik Čermák.

„Utkání začalo vyrovnaně, kdy se ani jedno z družstev nevyvarovalo chyb a šance byly na obou stranách. Stav 1:2 jsme otočili na 4:2 dvěma šťastnými zásahy, ale to k hokeji patří. Za stavu 5:2 kluci ovšem polevili a začali kupit hromadu nepřesností a soupeř toho dokonale využil a snížil na rozdíl jediné branky. Naštěstí se nám podařilo rychle opět odskočit na větší brankový rozdíl a vedení 9:4 po 2. třetině bylo pro mě dostatečným uklidněním. Ve 3. třetině jsme si utkání už pohlídali a do konce duelu přidali obě mužstva už jen po jedné brance.

Jsem velmi potěšen výkony našich mladších hráčů, kteří se už pravidelně prosazují několik zápasů a zaslouží pochvalu, kdy ti naopak starší po náročném programu toho pochopitelně měli už trochu plné zuby a nebylo to pro ně po fyzické stránce lehké utkání. Hráči ročníku 2002 jsou zápas od zápasu platnějšími a přesto, že jsou věkem čtvrťáci a hrají proti o 2 roky starším klukům, tak se jim podařilo vsítit 7 gólů z 10, to mluví za vše. Zejména na duo Čermák – Chlubna byla radost pohledět," řekl po utkání trenér Dzurik.