24.03.2012, Liga mladších žáků 2000-2001 (5.třída) - 25. kolo

HC Chrudim

5

Lepeška - Rašín, Jančí, Mareček, Koláček, Žižka - Chlubna, Čermák, Brož, Vaněk, Rampír, Volák
5
Branky Jihlavy: Chlubna 2, Volák 2, Čermák. Nejlepší hráči Jihlavy: Tomáš Chlubna, Filip Koláček.

„Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že si od prvního týmu naší tabulky odvezeme bod za remízu, ještě k tomu v 11 hráčích, bral bych to všemi deseti. Ovšem po průběhu zápasu můžu říct, že jsme měli vyhrát. Začátek nebyl nejoslnivější a soupeř nás přehrával, v kritických situacích nás podržel gólman Lepeška a navíc od našeho vyrovnání na 1:1 se hra začala vyrovnávat. Ve druhé třetině jsme byli lepším týmem a s touto třetinou jsem vcelku spokojený. Černá kaňka utkání je závěrečná část, kdy jsme neudrželi výsledek 5:2, po hloupých chybách inkasovali 3 branky. Vyrovnávající gól se podařilo soupeři vsítit 13 sekund před koncem utkání. Ale všechno zlé je pro něco dobré a věřím, že pro kluky je to obrovské ponaučení, že se hraje až do poslední sekundy a za stavu 5:4 minutu do konce se musí více obětovat pro tým a obzvlášť se vyvarovat zbytečných ztrát kotouče v obranné třetině. Jinak musím vyzdvihnout výkon Tomáše Chlubny, který byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti a podílel se na všech 5 brankách," řekl po utkání trenér Dzurik.