14.01.2012, Liga starších žáků 1998-1999 (7.třída) - 18. kolo

2

Škarek (31. Šťastný) - Habermann, Jančí, Zápotočný, Mareš, Hráček - Lupač, Šulák, Hrbatý, Adam, Slabý, Novák, Němec, Kolátor, Kouba, Matějka
2
Branky Jihlavy: Slabý, Lupač.

„K tomudle utkání se toho moc říct nedá, špatný výkon našich hráčů, stejný výkon v podání soupeře a vůbec nejhorší výkonem se prezentovali rozhodčí, kteří utkání absolutně nezvládli. Moc hokejové krásy k vidění nebylo a celé utkání se prakticky hrálo v početních nevýhodách, kdy my jsme odehrály 22 minut v oslabení, soupeř dokonce 24 minut. Jediný pozitiva na tomto utkání jsou ty, že jsme dokázali ze stavu 2:0 v poslední třetině dotáhnout skóre aspoň na remízu a druhé pozitivum bylo to, že i když to spíše dnes než hokejové utkání připomínalo gladiátorské zápasy, že kluci si nenechali nic líbit a stáli jeden za druhým jako tým a byli ochotný jeden za druhého přijmout i rozdat ránu. Kluci mají tedka 2 týdny volno,kdy absolvují lyžařský kurz, tak doufám, že se mi každý vrátí živ a zdráv a v dalším týdnu zapracujeme hlavně na hře v útočné třetině a přenesou to do dalších utkání," řekl po utkání trenér Dzurik.