02.08.2012 12:30, Přípravné zápasy juniorů - 0. kolo

Klimeš (Michálek) - Šidák, Máša, Dujsík, Kostelník, Dittrich, Sedlák, Odehnal, Vágner, Raška, Novák, Janoušek, Račanský, Lašák, Buhaj, Mrázek, Boček, Beneš, Papp, Novosad, Král
7

Šťastný (30. Fučík) - Polívka, Kohout, Tobola H., Pavlas, Žáček, Dundáček, Vítek, Březka - Brychta, Lupač, Kuchta - Štěpán, Gregar, Řehulka - Hošek, Vlček, Vantuch - Ščerban, Chlubna
2
Branky a nahrávky: 2. Račanský (Dujsík), 2. Boček (Dittrich), 8. Novák (Janoušek), 13. Král (Vágner), 14. Buhaj (Raška), 27. Boček (Beneš), 31. Boček - 31. Chlubna (Polívka), 33. Kuchta (Brychta). Vyloučení: 4:6. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Průběh utkání: 6:0, 6:1, 7:1, 7:2.

Štěpán Moravec (trenér Dukly Jihlava): měli jsme hodně špatný vstup do utkání. V první minutě jsme šli do čtyř, v oslabení jsme inkasovali, v následujícím střídání opět. Po dvou minutách jsme tak prohrávali 0:2. Kometu to nastartovalo. Přidala ještě další tři góly. Od druhé třetiny se naše hra o něco zlepšila. Druhou jsme hráli 2:2, třetí 0:0, nicméně jsou tam pořád mezery. Musíme víc bruslit a přidat v nasazení. Do konce přípravného období máme před sebou ještě spoustu práce.