31.07.2012 18:00, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

5

Svoboda (31. Vacek) - Košař, Půža, Port, Čermák, Žůček, Mandát M., Kochánek, Brussmann - Severa, Jícha, Indruch - Anděl, Bambula, Mandát J. - Dvořák, Vykouk, Salát - Beran, Mahút, Kittler
3
Branky a nahrávky Dukly: 2. Salát (Mandát M.), 29. Bambula (Anděl), 51. Indruch (Košař). Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3.

František Zeman (trenér Dukly Jihlava): Na první utkání to nebylo vůbec špatné. Hráči se po trénincích, které jsme v předešlých dnech absolvovali, s přechodem do zápasového rytmu vyrovnali velice dobře. Hodně k tomu přispěl i led v brněnské hale, který byl kvalitní. V první třetině jsme byli lepším týmem než domácí. Od druhé třetiny tam byly pasáže, kde nás soupeř přehrával. Ale dávali jsme góly, což mě těší.