13.08.2012 18:30, Přípravné zápasy staršího dorostu - 0. kolo

IHC Králové Písek

2

Svoboda (31. Vacek) - Košař, Mandát M., Port, Brussmann, Kochánek, Žůček - Mandát J., Jícha, Anděl - Vykouk, Indruch, Hotař - Severa, Mahút, Dvořák
2
Branky a nahrávky Jihlavy: 5. Mandát J. (Košař), 58. Anděl (Mandát J.). Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2.

František Zeman (trenér Jihlavy): Utkání mělo dobrý náboj, na to, že to to bylo jenom přátelské utkání. Jsem rád, že mělo takový průběh. V první třetině jsme byli lepším týmem, nedokázali jsme přidat ale k prvnímu další góly. Ve druhé byli lepší domácí. Tato třetina byla hodně ovlivněna přesilovkami soupeře, z jedné dokázal srovnat. Do poslední třetiny se šlo za nerozhodného stavu. Hráči pochopili, že když zlepší bruslení a nasadí agresivnější styl hry, mohou být úspěšní. S první a třetí třetinou jsem z naší strany spokojen.