6:5sn
(1:3, 2:2, 2:0 - 1:0)

Mladší dorostenci podlehli Hvězdě Praha po nájezdech

03.08.2012 / Diana Váňová

Mladší dorostenci v pátek nastoupili ke svému vůbec prvnímu přípravnému zápasu v nové sezóně, představili se proti celku Hvězda Praha. Ačkoliv v první třetině vedli již 3:0, podařilo se soupeři utkání zdramatizovat. Během třetí třetiny proměnili dvě šance a za stavu 5:5 dospělo utkání až do nájezdů. V nich byli úspěšnější hráči Hvězdy, když proměnili tři pokusy proti jednomu úspěšnému z hokejek Jihlavských.
03.08.2012 14:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

HC Hvězda Praha

6

Trnka (od 30. Brychta) - Pražák, Havelka, Dörrer, Smutný, Waska, Váňa - Havránek, Hrala, Čermák, Kousal, Najman, Oščádal, Bulín P., Mejzlík, Bulín
5
Branky a nahrávky: 6. Čermák, 7. Najman, 15. Kousal (Najman, Oščádal), 22. Smutný (Kousal, Dörrer), 19. Kousal (Čermák). Vyloučení: 2:0. Bez využití:. V oslabení: 0:0 . Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4, 3:5, 5:5, 6:5. Střely na branku: 24:37

Jiří Jungwirth (Jihlava): Vedli jsme 3:0, poté 4:1, ale paradoxně nejlepší od nás byla třetí třetina, kterou jsme prohráli 0:2. Nejvíc jsme bruslili, tlačili se do brány. Je škoda, že jsme nedali nějaké góly, protože šance jsme měli propracovanější než v úvodu utkání. Ale takový je hokej.