5:1
(0:0, 1:0, 4:1)

Mladší dorost padl ve Žďáře

16.08.2012 / Zdeněk Drla

Třetí přípravný zápas ve třech dnech absolvovali mladší dorostenci Dukly Jihlava. Tentokrát byl jejich soupeřem Žďár nad Sázavou. Zápas byl v prvních dvou třetinách vyrovnaný. Z vítězství na domácím ledě se po šedesáti minutách hry radovaly Plameny, když o výsledku 5:1 rozhodly ve třetím dějství čtyřmi góly.
16.08.2012, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

SKLH Žďár nad Sázavou

5

Brychta - Huňáček, Wasserbauer, Dörrer, Hráček, Šlapáček, Jančí - Pospíchal, Peschout, Chylík - Křížek, Bína, Kousal - Berka, Indra, Kroupa
1
Branka Jihlavy: Pospíchal.

Petr Svoboda (trenér Jihlavy): Dvě třetiny jsme odehráli velice slušně. Bohužel na konci druhé třetiny jsme dostali gól po chybě na červené čáře a soupeř jel samostatný nájezd. Ve třetí třetině se do nás Žďár obul, vlétli na nás, nastříleli nám rychlé góly a bylo po zápase.