3:3
(1:2, 1:0, 1:1)

Mladší dorostenci remizovali s Královskými lvy

09.08.2012 / Zdeněk Drla

Hned dva přípravné zápasy v jeden den a dokonce v jeden čas odehráli mladší dorostenci Dukly Jihlava ve čtvrtek vpodvečer. Zatímco "mladší" polovina týmu bojovala doma na Horáckém zimním stadionu s Třebíčí (zápas skončil vítězstvím Horácké Slavie 7:2 - pozn. aut.), "starší" půlka odehrála přátelský zápas s Královskými lvy z Hradce Králové. Na zimním stadionu v Pelhřimově se oba extraligoví rivalové rozešli po šedesáti minutách smírně 3:3. V nájezdech, které byly bonusem čtvrtečního večera, byli úspěšnější Východočeši.
09.08.2012 18:00, Přípravné zápasy mladšího dorostu - 0. kolo

Vítešník (Brychta) - Pospíchal, Pražák, Dörrer, Wasserbauer, Váňa - Havránek, Hrala, Bína - Peschout, Křížek, Indra - Kousal, Najman, Čermák
3

Hradec Králové

3
Branky a nahrávky Jihlavy: 10. Havránek, 30. Wasserbauer (Pospíchal), 44. Čermák. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 3:2, 3:3.

Jiří Jungwirth (trenér Jihlavy): Bylo to dobré přípravné utkání. Hradec má hodně silný ročník 1997, který již loni hrál extraligu, většina hráčů byla na olympiádě dětí a mládeže. Jsou fyzicky vyspělí, což nám dělalo zpočátku problémy, často nás napadali, takže nebyl čas na nějaké přidržování puku. V první třetině byli Hradečtí lepší, vyhráli ji 2:1, ve druhé se to obrátilo a byli jsme zase lepší my.