1:9
(0:3, 0:2, 1:4)

Mladší dorostenci rozdrtili Tábor

18.10.2012 / Libor Kucza

Svěřenci trenéra Jiřího Jungwirtha prokazovali dominanci již od prvních minut duelu. K tomu, aby Jiří Bambula otevřel skóre, stačilo pouhých 17 vteřin! Červenožlutí sázeli jednu branku za druhou, díky čemuž vedli po dvou odehraných dvacetiminutovkách již 5:0. V závěrečné třetině se domácí zmohli pouze na čestný úspěch, mladíci z Vysočiny naopak přidali další 4 branky a naprosto zaslouženě zvítězili 9:1.
18.10.2012 18:15, Extraliga mladšího dorostu - 10. kolo

HC Tábor

Novák Mi. - Dvořák, Raiterman, Duben, Hošek, Vápeník, Štěpán, Hubáček, Růžek - Kalaš, Pastyřík, Prchal Vo., Kadilak, Šimánek, Prchal Vá., Věřtát, Skalický, Vlk, Novák Mar., Hajič, Jelínek
1

Vítešník - Pospíchal, Havelka, Pražák, Dőrrer, Váňa, Huňáček, Wasserbauer - Oščádal, Anděl, Bambula, Kousal, Peschout, Havránek, Hrala, Mejzlík, Bína, Najman, Čermák
9
Branky a nahrávky: 52. Pastyřík (Duben, Raiterman) - 1. Bambula (Anděl), 4. Pospíchal (Anděl, Havránek), 10. Havránek (Anděl), 30. Havránek (Bambula, Anděl), 39. Bambula (Havránek), 54. Najman, 55. Havránek (Bína), 55. Kousal (Čermák, Hrala), 57. Mejzlík (Havelka, Pospíchal). Rozhodčí: Matějček - Talpa, Macák. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 200. Střely na branku: 18:46. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:9.