5:2
(1:1, 3:1, 1:0)

Mladší dorostenci se z Hradce Králové vrací s prázdnou

01.11.2012 / Jaroslav Wollmann

Ve čtvrtek 1. listopadu cestovali mladší dorostenci Dukly do Hradce Králové, aby zde v pravé poledne odehráli další mistrovský zápas. A začali výborně, na sklonku druhé minuty šli do vedení zásluhou Lukáše Anděla. Domácí v závěru úvodní části vyrovnali na 1:1. Na začátku 25. minuty poslal Jihlavany do vedení Pavel Kousal. Ale i na tuto branku našli Východočeši odpověď. A ne jen jednu. Do konce druhé třetiny byl stav 4:2 pro domácí. V poslední dvacetiminutovce padla jen jedna branka a to do sítě hostí. Hradec Králové porazil Duklu Jihlava 5:2.
01.11.2012 12:00, Extraliga mladšího dorostu - 13. kolo

Hradec Králové

Červený – Čech, Brádler, Luštinec, Havránek Š., Hejna, Píč, Bureš - Matouš, Zahradník, Martinec, Malík, Hnik, Hofman, Matějček, Hidveghy, Chalupa, Pavlík
5

Kořenář – Pospíchal, Váňa, Pražák, Dörrer, Huňáček, Wasserbauer - Čermák, Křížek, Najman, Bína, Havránek T., Mejzlík, Bambula, Peschout, Kousal, Anděl, Oščádal
2
Branky a nahrávky: 19. Hejna, 26. Zahradník (Chalupa), 28. Zahradník, 40. Hofman (Malík), 52. Čech (Hnik) - 2. Anděl, 25. Kousal (Huňáček). Rozhodčí: Veinfurter - Novák. Vyloučení: 6:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 77. Střely na branku: 29:29. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2.

„Zápas rozhodly přesilovky, kdy soupeř otočil 1:2 na 4:2, a naše nerozhodnost při hře s pukem tak i bez puku. Soupeř byl agresivnější a to je náš velký problém," řekl po utkání trenér Jiří Jungwirth.