3:1
(1:0, 1:0, 1:1)

Mladší dorostenci podlehli Mountfieldu

25.11.2012 / Libor Kucza

V sedmnáctém kole ELIOD Extraligy mladšího dorostu cestovala družina pod taktovkou trenéra Jiřího Jungwirtha do Českých Budějovic. První třetina přinesla pouze jednu branku, skóre otevřeli Jihočeši. Zcela totožný scénář měla i perioda následující. Jiskřičku naděje vykřesal pro mladíky z Vysočiny v 54. minutě David Čermák. Větší drama již ale domácí nepřipustili a pár vteřin před závěrečnou sirénou pojistili tříbodový zisk gólem do odkryté klece. Dukla tak prohrála v Budvar Areně 1:3.
25.11.2012 12:30, Extraliga mladšího dorostu - 17. kolo

Banes Motor České Budějovice

Kváča - Benda, Farka, Fencl, Šulek, Ondráček, Bárta, Stehlík, Pánek - Remiáš, Schmidmayer, Bláha, Schwarz, Klimecký, Matějka, Bahula, Doktor, Mašek
3

Vítěšník - Pospíchal, Havelka, Pražák, Dőrrer, Huňáček - Čermák, Bína, Křížek, Váňa, Mejzlík, Havránek, Peschout, Kousal, Chylík
1
Branky a nahrávky: 8. Bárta (Ondráček), 32. Schwarz (Fencl, Šulek), 60. Šulek (Kváča) - 54. Čermák (Kousal, Havelka). Rozhodčí: Ondřej - Němec, Macháček. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 67. Střely na branku: 38:29. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.