9:1
(3:1, 3:0, 3:0)

Mladší dorostenci v oslabené sestavě vysoko prohráli v Budějovicích

17.03.2013 / Tomáš Lysý

K předposlednímu zápasu sezony zajížděli mladší dorostenci na led Českých Budějovic v notně oslabené sestavě, když nastoupili s několika hráči spadající do kategorie osmé třídy. Od začátku to také bylo znát a Dukla tahala za kratší provaz. Již po dvou minutách vstřelil úvodní gól domácích Jiřinec a v první části jej napodobili ještě jeho dva spoluhráči. Jediný gól Dukly zaznamenal na konci první třetiny Ondřej Najman. Poté už padaly branky jen do sítě hostů. Celkem jich v utkání bylo k vidění deset, takže Budějovice porazili Jihlavu poměrem 9:1.
17.03.2013 12:30, Extraliga mladšího dorostu - 35. kolo

Banes Motor České Budějovice

Kváča - Kadlec, Farka, Stehlík, Švagr, Benda, Tintěra - Šulek, Fencl, Bárta - Ondráček, Mašek, Jiřinec - Pánek, Bláha, Schmidmayer - Schwarz
9

Vítešník (30. Šťastný) - Chylík, Dörrer, Havelka, Pospíchal, Šlapáček, Váňa - Kousal, Najman, Oščádal - Adam, Pospíchal, Křížek - Čermák, Huňáček
1
Branky a nahrávky: 2. Jiřinec (Ondráček), 13. Šulek (Bárta), 15. Pánek, 30. Bláha (Schmidmayer), 33. Schmidmayer (Schwarz), 34. Šulek (Bárta), 43. Stehlík (Ondráček), 52. Šulek (Fencl, Bárta), 60. Ondráček (Mašek, Jiřinec) - 16. Najman (Kousal). Rozhodčí: Mertl - Jírovský, Knor. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 136. Střely na branku: 39:26. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 9:1.