14.10.2012 11:00, Liga mladšího dorostu 2012/2013 - 7. kolo

Kudrfalec (21. Tourek) - Hertel, Zettl, Pokorný, Klusáček, Tkáčik, Sviták, Dančišin, Šegl, Přibyl, Nikodým, Martinů, Myšík, Draksl, Zdeníková, Kalaj, Voves, Stloukal, Baxa, Čamra
9

HC Dukla Jihlava B

Brychta (21. Kořenář J.) - Hynek, Šlapáček, Krtek, Šulák, Kroupa, Hráček - Kořenář M., Hendrych, Kouba, Mejzlík, Bína, Kulík, Jančí, Chylík, Mareček
4
Branky a nahrávky: 4. Sviták (Šergl), 6. Sviták, 6. Šergl (Dančišin), 16, Dančišin (Šergl, Sviták), 19. Kalaj, 32.Sviták (Pokorný), 32. Sviták (Šergl), 46. Sviták (Šergl), 53. Voves (Sviták) - 33. Krtek (Kořenář M., Kouba), 40. Šlapáček (Hynek, Mejzlík), 44. Chylík (Jančí), 51. Mareček (Mejzlík). Vyloučení: 5:3, navíc Kořenář M. (JIH) 10 min. OT. Průběh utkání: 7:0, 7:3, 8:3, 8:4, 9:4.

„Do Jindřichova Hradce nikdo pro body nejezdí. My jsme byli nabuzení z posledních zápasů, ale zapoměli jsme jako již tolikrát, že zápas má 3 třetiny. Po úvodních 6 minutách jsme prohrávali 3:0. Hráli jsme jako banda kluků z rybníka. Dva volní hráči před bránou? Žádný problém. Střílející beci? No a co. Střední pásmo? Odevzdané bez odporu. Druhou třetinu jsme začínali s bilancí mínus pět branek. Do druhé třetiny nastoupilo jiné mužstvo. Napadali jsme, nutili soupeře k chybám, tím se hra vyrovnala, dostávali jsme se do šancí, ale nevyvarovali jsme se chyb a soupeř trestal.

V polovině zápasu jsme se konečně trefili a do konce jsme vyrovnali skóre třetiny. Závěrečná část byla opět vyrovnaná, ale když jsme se nadechovali ke tlaku, přišla chyba a trest v podobě gólu v naší síti. I tak jsme i poslední třetinu odehráli smírně, ale manko z první části se nepodařilo smazat. Nebýt tohoto výpadku, mohli jsme si odvést přijatelnější výsledek. Hokej se však hraje 60 minut a není čas na rozkoukání," řekl po utkání trenér Hynek.