16.12.2012, Liga mladšího dorostu 2012/2013 - 19. kolo

4

HC Dukla Jihlava B

Kořenář J. (41. Brychta) - Dörrer, Váňa, Hynek, Šlapáček, Kroupa, Hráček - Najman, Mejzlík, Chylík, Kořenář M., Kulík, Hendrych, Šulák, Jančí, Mareček
11
Branky a nahrávky: 3. Šimon (Ficek, Řípa), 19. Jeník (Dvořák), 50. Jeník (Dvořák, Foerster), 56. Řípa - 1. Mejzlík (Najman), 2. Kořenář M. (Kulík), 10. Jančí (Mareček), 14. Najman (Mejzlík), 25. Chylík (Najman), 26. Váňa (Chylík, Najman), 28. Mareček (Šulák, Jančí), 35. Mejzlík (Chylík), 36. Chylík (Najman, Mejzlík), 49. Váňa (Najman, Chylík), 53. Hendrych (Kořenář M.). Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:10, 3:10, 3:11, 4:11.

„Tento zápas byl pro nás důležitý i z toho hlediska, že se se stejným soupeřem potkáme i v nadstavbě, do které se započítávají body ze vzájemných zápasů základní části. V Humpolci jsme vyhráli na nájezdy 2:1. Tehdy jsme dotahovali, ale nyní jsme po 2 střídáních vedli 2:0. Vynikající začátek. Soupeř sice snížil, ale my jsme vždy dokázali udržet dvoubrankové vedení. Konec třetiny byl vyrovnaný a bylo jasné, že pokud chceme pomýšlet na vítězství, musíme přidat, protože soupeř měl několik velkých šancí, kdy jsme měli i trochu štěstí. Zlom nastal na konci 1. poloviny zápasu, kdy jsme během 3 minut dali 3 góly a o pár minut později další dva. V závěru jsme polevili a nechali domácí korigovat," řekl po utkání trenér Hynek.