05.01.2013 10:45, Liga mladšího dorostu 2012/2013 - 20. kolo

Kořenář J. - Dörrer, Šlapáček, Hynek, Mareček, Kroupa, Hráček - Chylík, Peschout, Kulík, Kořenář M., Šulák, Hendrych, Jančí, Indra, Kouba
5

HC LERAM Orli Znojmo

3
Branky a nahrávky: 2. Indra (Jančí), 15. Hendrych (Mareček), 28. Peschout, 34. Chylík (Peschout), 44. Peschout - 7. Bulín P. (Bulín J., Říčka), 31. Říčka (Bulín J.), Růžička. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2, 5:2, 5:3.

„Zápas se soupeřem, se kterým se pravděpodobně potkáme v nadstavbě, byl velmi důležitý, protože body s těmito soupeři se počítají do nadstavbové tabulky. Začali jsme lépe - 3. řada otevřela skóre, když Jančí vybojoval puk za bránou a předložil ho Indrovi, který se nemýlil. Hosté vyrovnali a ukázali, že zápas nepřijeli jen odehrát. Hlavně v útočném pásmu byli nepříjemní. Druhá branka padla z přesilovky, když střelu od modré tečoval Hendrych. Velkou šanci neproměnil Šlapáček, když po úniku trefil rameno hostujícího gólmana. Ve druhé třetině jsme čekali nápor soupeře, ale dokázali jsme ho eliminovat při rozehrávce soupeře. Navíc Peschout zvýšil na rozdíl dvou branek.

V polovině zápasu hosté snížili. Pořád byl zápas otevřený a velmi vyrovnaný. V přesilovce měl vyloženou šanci Šulák, ale rychlý kotouč nezpracoval. Trefil se až Chylík, který po přihrávce Peschouta zvýšil na 4:2. Do třetí třetiny jsme šli se záměrem perfektní obranné práce s rychlými protiútoky. Peschout završil své vynikající utkání druhou brankou a třetím kanadským bodem zvýšil na 5:2. Soupeř se ještě nadechl v polovině třetiny, kdy po naší chybě v obranném pásmu ještě snížil na 3:5, ale to již bylo vše. Vrátili jsme tak soupeři porážku ze Znojma," řekl po utkání trenér Hynek.