27.10.2012, Liga starších žáků 1999 (8.třída) - 8. kolo

HC Olomouc

7

Škarek - Havelka, Trávník, Zadina, Mareš - Němec, Lupač, Slabý, Adam, Prokš, Habermann, Hrbatý, Vrátný
2
Branky Jihlavy: Adam, Vrátný. Nejlepší hráči Jihlavy: Daniel Zadina, Jan Trávník.

„Do utkání jsme vstoupili dobře, vedli jsme 1:0, pak jsme ale nesmyslnou individuální chybou pustili soupeře do hry. Zbytek první třetiny byl soupeř lepší, ale nutno přiznat, že jsme mu to hodně usnadnili. Po domluvě o přestávce jsme ve druhé třetině hru zlepšili, snížili na 2:3 a měli pár šancí na vyrovnání. Místo toho aby kluci do třetí třetiny vlétli s tím, že chtějí utkání otočit, opak byl pravdou. Navíc po další nesmyslné chybě a následnému hloupému faulu soupeř v přesilové hře odskočil na 2:4 a od té doby byl na ledě jen jeden tým, bohužel ne ten náš.

Zklamáním je pro mě výkon celého mužstva až na dva nejmladší hráče, kteří ač jsou téměř o dva roky mladší než někteří spoluhráči či protihráči, odvedli spoustu práce a jejich výkon byl víc než dobrý. Je smutné, že hráči, kteří mají hrát příští rok v dorostu, nejsou schopní na sebe vzít zodpovědnost za výsledek a výkon mužstva a alespoň v utkání odevzdat to nejlepší, co v sobě mají," řekl po utkání trenér Pykal.