09.12.2012, Liga starších žáků 1999 (8.třída) - 14. kolo

4

Škarek - Habermann, Trávník, Zadina, Mareš - Adam, Vrátný, Chvátal, Lupač, Prokš, Slabý, Havelka, Němec
2
Branky Jihlavy: Chvátal, Havelka. Nejlepší hráči Jihlavy: Dominik Adam, Jakub Škarek.

„Do zápasu jsme vstoupili slušně, i když kvalita soupeře byla patrná. Škoda že jsme nedokázali využít některé z nabídnutých příležitostí. O přestávce jsem kluky upozorňoval na některé chyby především v obranné činnosti, ale bohužel právě tyto zmiňované věci nedokázali kluci pohlídat a branky jsme dostávali z přečíslení. V této třetině navíc kluci hráli s až příliš velkým respektem a soupeři to hodně usnadnili. Ve třetí třetině jsme hru zlepšili a zaslouženě ji vyhráli 2:0. Bohužel na nějaký zvrat v utkání to nebylo. I přesto nemám ze zápasu špatný pocit, objevila se tam spousta dobrých věcí a na těch se dá stavět," řekl po utkání trenér Pykal.