1:12
(0:3, 1:6, 0:3)

Zlínský výběr se o třetí místo zasloužil vysokým počtem vstřelených branek

07.04.2013 / Vlasta Hledíková

V souboji o třetí místo se střetly týmy poražených z předchozích zápasů. Zdeněk Sedlák ze Zlínského výběru otevřel stav utkání již ve druhé minutě první části. Jihočeský kraj si odnesl celkem dvanáctigólovou nadílku. O kosmetickou změnu stavu utkání se v osmnácté minutě postaral Frederik Hakl. Třetí místo tak slaví výběr Zlínského kraje.
07.04.2013 16:30, Liga mladšího dorostu 2012/2013 - 0. kolo

Výběr Jihočeského kraje

Kříž (Vokůrka) - Budík, Homolka, Kopřiva, Lang, Maurec, Filip, Hakl, Havelka, Rolínek, Řehoř, Stauber, Šebesta, Škrdleta, Tlačil, Mikeš, Hřebíček
1

Výběr Zlínského kraje

Šimonů (Huf) - Jenáček, Omelka, Gába, Dluhoš, Klauda, Zmeškal, Dvořáček, Ševčík, Chytil, Urbanec, Václavek, Blažek, Kollár, Koňařík, Sedlák, Hradil, Hefka
12
Branky a nahrávky: 18. Hakl - 2. Sedlák (Zmeškal), 3. Jenáček (Zmeškal), 3. Chytil (Urbanec), 16. Ubranec, 16. Dvořáček (Hefka, Blažek), 21. Jenáček (Urbanec), 23. Omelka (Jenáček), 30. Hradil (Václavek), 30. Sedlák (Hefka), 38. Hradil (Omelka), 42. Blažek (Sedlák), 45. Kollár (Klauda). Rozhodčí: Sibera - Jeletz, Lukáč. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 62. Průběh utkání: 0:5, 1:5, 1:12.

Z týmu Jihočeského kraje byl jako nejlepší hráč vyhodnocen Matyáš Filip. Z vítězného týmu byl jako nejlepší hráč ohodnocen Jakub Jenáček.