8:2
(2:1, 2:0, 4:1)

Posílená rezerva přestřílela lídra skupiny, Havlíčkův Brod vysoko porazila

20.12.2016 / Jaroslav Wollmann

V úterý přivítala rezerva mladšího dorostu celek Havlíčkova Brodu. Hostím v tabulce náleží první místo, ale o postup do lepší skupiny bojující domácí, neměli s hosty slitování. Po první třetině byl stav těsný, jihlavští mladíci vedli 2:1. Další dvě branky přidala Dukla ve druhé třetině díky využitým přesilovým hrám. V poslední třetině vsítili Jihlavané čtyři branky a mohli se radovat z vysoké výhry 8:2. Tři vstřelené góly si v zápase připsal Adam Najman.
20.12.2016, ELIOD liga mladšího dorostu - 20. kolo

HC Dukla Jihlava B

Krejčí - Smolko, P. Brož, Rašín, Barák, Piskač, Křišta, Kratochvíl - Menšík, Najman, V. Brož - Pigl, Juda, Chlubna - Zadražil, Kochrda, Svoboda
8

BK Havlíčkův Brod

2
Branky a nahrávky Jihlavy: 5. Najman (Menšík), 7. Menšík (V. Brož), 25. Juda (Zadražil, Rašín), 36. Najman, 49. Zadražil, 51. Zadražil (Kochrda, Svoboda), 51. Najman (Menšík, Křišta), 54. Chlubna. Vyloučení: 8:6. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 42:22. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 7:1, 7:2, 8:2.